Anasayfa / Kapsül ve Tabletler / Uzamax Nedir?

Uzamax Nedir?

Tamamen bitkisel içerikten oluşan Uzamax kemik gelişimini destekleyerek kişinin boyunun uzamasına yardım ediyor.

Kemiklerin uzaması ile gerçekleşen boyun uzama dönemi bebeklikten başlayarak gelişim döneminin sonuna kadar devam eder.  Boy uzunluğu ya da kısalığı kişi üzerinde çoğu zaman komplekslere sebep olmuştur. Özellikle kısa olan kişilerde bu takıntı biraz daha fazladır. Eğer sizlerde boyunuzun kısalığı konusunda endişe ediyorsanız bugün sizler için bir ürün tavsiye edeceğim. Bu ürünün adı Uzamax toz ya da kapsüldür.

 

Uzamax İçerik

Uzamax İçerisinde bulunan bitkiler şu şekildedir;

HARNUP TOZU: İçerisinde Lif (g), Sodyum, Potasyum, Kalsiyum, Vitamin A, Vitamin C,  Demir vardır. Keçiboynuzu özü olarak bilinen harnup kemikleri geliştirebilir.

 

 

BUĞDAY UNU: A Vitamini, C Vitamini, Potasyum,Kalsiyum bulunur. Demir rüşeym olarak da bilinen buğday unu boy uzamasında oldukça etkilidir.

 

ÇAVDAR UNU: çinko, bakır, selenyum ve magnezyum ve birçok bileşikler açısından zengin olan un türü boy uzaması için etkilidir.

 

 

NOHUT UNU: Kalsiyum, magnezyum, potasyum açısından oldukça zengindir, bu sayede boy uzamasına yardım eder.

 

Uzamax Kullanım Şekli

Uzamax’ın hem kapsül hem de toz şeklinde mevcuttur.

5 yaşından küçükler, günlük 6 gram (sabah, öğle, akşam birer çay kaşığı),

5 yaşından büyükler, günlük 12 gram (sabah, öğle, akşam birer tatlı kaşığı) biçiminde kullanılması tavsiye edilmektedir.

Uzamaxı süt, yoğurt, pekmez, meyve suyu vb. gibi besinlerin içerisine koyarak tüketebilmeniz mümkündür.

Uzamax kapsül kişiler tarafından her gün düzenli olarak sabah, öğle ve akşam olacak biçimde 1’er kapsül olarak alınması yeterlidir.

Uzamax Faydaları Nedir?

Kemik sağlığına iyi gelerek boyun uzamasını sağlayabilir.

Günlük almanız gereken vitamin ve mineralleri bu ürün ile alabilirsiniz.

Uzamax Yan Etkileri Nedir?

Bitkisel olduğu için herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Ama sizde herhangi bir yan etki çıkarsa doktorunuza başvurmanızı öneririz.

Uzamax Nereden Bulabilirim?

Boyunuzun uzaması için destekleyici bu ürünü www.uzamaxsitesi.com sitesinden bulabilirsiniz. Özel kampanyaları ve kargo imkanı ile güvenilir bir sitedir.

Uzamax Yurt Dışında Nereden Bulabilirim?

Uzamax sitesi yurt dışı içinde satımı mevcuttu. Eğer yurt dışında iseniz www.uzamaxsitesi.com sitesini kullanarak bu ürüne ulaşabilirsiniz!

Uzamax ilaç değildir. TAKVİYE EDİCİ GIDADIR!

Bu makalede yazılan yazılar sadece bilgi amaçlı yazılmıştır.

 

Bilgilendirme:

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: “Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız.”

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz KurumuGeleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır

Hakkında Şifalı Bitkiler

Sizler için her gün güncel olarak şifalı bitkiler ile ilgili yazılar paylaşıyoruz.

Bunu da seveceksiniz

Adamotu

Adamotu Nedir? Faydaları Nelerdir? Nasıl Kullanılır?

Adamotu Nedir? Adamotu (Mandragora officinarum) Almancada “Alraune” olarak bilinir. Abdüsselam otu, Ademotu ve insan otu …

macuni mahrem aronia ultra panax set hot therapy fatimatin prostacare ultra prostonic ultra