Anasayfa / Bitkiler / At Kestanesi Faydaları Nelerdir? At Kestanesi Kremi Selülite İyi Gelir Mi?

At Kestanesi Faydaları Nelerdir? At Kestanesi Kremi Selülite İyi Gelir Mi?

At Kestanesi

Eski çağlardan günümüze kadar senelerdir kullanılmakta olan at kestanesi ne işe yarar, at kestanesi hikayesi nasıldır birlikte bakalım. At kestanesi 1800’lü yıllarda tıp uzmanları  varisli damarlar, basur, sinir ağrısı ve kan dolaşımı rahatsızlıkları için kullanmaktaydı. Sonraki yıllarda Almanya’da yapılan bilimsel çalışmalar sonucunda hem at kestanesi kremi tohumunun kan dolaşımı problemlerinde kullanılabileceğini vurguladılar.

at-kestanesi-kremi

At Kestanesi Kremi Nedir ? Ne İşe Yarar? Faydaları

At kestanesi kremi nedir ? At kestanesi pek çok çeşidi vardır ve anavatanı Kafkaslardan Batı Avrupaya kadar uzanır. At kestanesi alternatif tıpta sıklıkla kullanılmış bir bitkidir.At kestanesinin kullanıldığı alanlar; varisli damarlar ,  kronik toplardamar yetmezliği, basur gibi rahatsızlıklarda iyi bir takviyedir. Avrupa’da varisli damarlar, ağrı, ayak bileklerinde sızı, bacağın aşağı kısmında ağırlık hissi ve kaşıntı ve krampların olduğu toplardamar yetmezliği sorunlarında takviye olarak kullanılmıştır.Klinik çalışmalar sonucunda at kestanesi tohumunun bu rahatsızlıklara iyi geldiği tespit edilmiştir.

-Ayrıca basur rahatsızlığı da bir tür varisli damardır ve basur rahatsızlığı olan 80 kişiyle yapılan çalışmada hergün at kestanesi ektresi alan kişilerde ağrı sızı ve kanamaların 1 hafta içerisinde azaldığı görülmüştür.

-Romatizma, yorgunluk, spor sonrası hamlamalara karşı uygulanabilmektedir.
-Vücutta biriken iltihaplı enfeksiyonların atılmasına yardımcı olur
-Eklem ve kemiklerde romatizma ve ağrıları dindirmeye imkan sağlar
-İçeriğindeki apigenin bileşeni cildi sıklaştırır ve kırışıklığı engellemeye yardımcı olur.

At Kestanesi Kremi İçinde Bulunanlar Nelerdir ?

At kestanesi ardıç katranı yağı, amika ve biberiye esansiyel yağları kafur özlerinden oluşan özel bir balsamdır. Su, alkol, Denat, propilen Glikol, Abies Sibirica Yağı, Karbomer, Mentha arvensis yağı, Amika Montana Çiçeği Yağı, Glukoz, Aesculus Hippocastanum (at kestanesi) tohumu özütü, Laktik asit, Mentol, Cinnamonum Kafur, Potasyum Hidroksit, E-211, E-220, dHimonen C.I. 19140, 42090. İçeriğinde bulunan bileşenlerden herhangi birine alerjiniz varsa kullanmamanız gerekir.

At Kestanesi Kremi Nasıl Uygulanır ?

At kestanesi kullanımı: Bacak omuz sırt kol bölgelerine günde 3 kere dağıtılarak sürülmelidir. At kestanesi işlenmemiş  olduğunda zehirli olduğundan yalnızca uygun bir şekilde işlenmiş tohumlar kullanılmalıdır.  At Kestanesi Kremi kullanımı oldukça basittir.

Ürün kutusu üzerinde detayı, imalat tarihi, izin numarası, imalatçı firma bilgileri, son tüketim tarihi ve içerisindekilerin listesi kutuları üzerinde ayrı ayrı detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutuların üzerilerini detaylı bir şekilde okumanızı öneririz.

at kestanesi ne ise yarar

At Kestanesi Kremi Kullananlar ve Yorumlar

At Kestanesi Kremi kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de At Kestanesi Kremi hakkında sifalibitkilertr.com sitesindeki bu makaleye yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

At Kestanesi Kremi içeriği, kullanım kolaylığı ve oldukça fazla rağbet görme hali ile dikkatleri üzerine toplayan özel bir üründür.At Kestanesi Kremi ekşi yorumlarını incelediğiniz de neredeyse kullanan kişilerin hepsinin üründen memnun kaldığını görebilirsiniz.

At Kestanesi Kremi Yan Etkileri Nelerdir ?

Kimyasal madde olmadığı için insan sağlığına zarar vermez.İçeriği tamamen bitkisel ve organik bileşenlerden oluşmuştur.

At Kestanesi Kremi İnternetten Sipariş Nasıl Verilir ?

At Kestanesi Kremi, etkinliği kanıtlanan pek çok ürün gibi, piyasada sahteleri olabilen bir üründür. Bu nedenle At Kestanesi Kremi siparişi nereden verdiğiniz oldukça önemlidir.Kullanıcıların memnuniyetini her şeyden önce düşünerek yol alırken, cebinize de en uygun seçenekler sunmakta olan siteleri sizler için araştırıyoruz.

https://www.lokmanhekimavm.net/at-kestanesi-jeli-kremi// sitesi üzerinden merak ettiğiniz detaylı bilgilere sahip olabilir ve siparişinizi kolay ve hızlı şekilde oluşturabilirsiniz.

at-kestanesi-kremi-siparis

İndirimli fiyatlarla sahip olmak istediğiniz ürün adetini seçip At Kestanesi Kremi sipariş formunda ki bilgilerinizi eksiksiz doldurduğunuzdan emin olunuz. At Kestanesi Kremi tavsiye ettiğimiz site üzerinden en uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.At Kestanesi Kremi kapıda nakit ödeme, kapıda kredi kartı ile ödeme, Havale / EFT ile ödeme, Western Union ile ödeme seçenekleriyle siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

At Kestanesi Kremi İstanbul, At Kestanesi Kremi Ankara, At Kestanesi Kremi Malatya, At Kestanesi Kremi Ordu, At Kestanesi Kremi Şanlıurfa, At Kestanesi Kremi Karabük, At Kestanesi Kremi Aydın gibi bütün il ve ilçelerimizden Türkiye’nin her noktasından sipariş verebilirsiniz.

At Kestanesi Kremi yurt dışı sipariş vermek isterseniz Avrupa, Asya, Afrika ve Amerika kıtalarından Dünya’nın heryerine sipariş verebilirsiniz. At Kestanesi Kremi Belçika, At Kestanesi Kremi Fransa (Paris, Marsilya, Lyon, Lille, Bordeaux), At Kestanesi Kremi Karadağ, At Kestanesi Kremi Ukrayna, At Kestanesi Kremi Rusya, At Kestanesi Kremi Azerbaycan, At Kestanesi Kremi Hindistan At Kestanesi Kremi Cezayir, At Kestanesi Kremi Çad, At Kestanesi Kremi Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti, At Kestanesi Kremi ABD, At Kestanesi Kremi Kanada, At Kestanesi Kremi Arjantin gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

At Kestanesi Kremi en kısa süre içerisinde paketlenecek ve adresinize kadar ulaştırılacaktır.

Bize Bu Kelimelerden Ulaştınız

at kestanesi kremi nasıl yapılır, at kestanesi zehirlenmesi belirtileri, at kestanesi nerede bulunur,
at kestanesinin faydaları maranki, at kestanesi kremi ekşi, at kestanesi hapı, at kestanesi kremi
selülite iyi gelirmi, at kestanesi nerede yetişir, at kestanesi kızlar soruyor, at kestanesi kadınlar kulübü

Hakkında Şifalı Bitkiler

Sizler için her gün güncel olarak şifalı bitkiler ile ilgili yazılar paylaşıyoruz.

Bunu da seveceksiniz

Matcha Çayı

Matcha Çayı Nedir? Ne İşe Yarar? Faydaları Nelerdir?

Matcha Çayı Nedir?  Matcha Çayı son zamanlarda trend olan ve çok sevilen bir çaydır. Kökeni …

macuni mahrem aronia ultra panax set hot therapy fatimatin prostacare ultra prostonic ultra